short haircuts for women tabela modelleri kayseri avukat prefabrik ev fiyatları ve modelleri
Dış Cephe Ürünleri » SAN DECO

Dış Cephe Ürünleri

Dış Cephe Boya Grubu

Dış Cephe Kaplama Grubu

Dış Cephe Ürünleri, Yapıların dış cepheleri için estetik olduğu kadar fonksiyonel ve hava ile çevre şartlarına karşı dayanıklı, uzun ömürlü boya ve dış cephe kaplama malzemelerinde Sandeco yine farklı çözümlere sahip ürünler sunuyor.

İnsan sağlığına zarar vermeyen ürünler ve doğanın amansız koşullarına karşı yine doğanın kendisinden elde edilen minerallerin baz alarak üretildiği dış cephe boya, dekoratif sıva ve kaplamaları ile hem estetik hem de kalıcı sonuçlar elde edersiniz.

Dış Cephe Boyaları, Tekstürlü yani dokulu dış cephe boyaları ile akrilik emülsiyon esaslı mat ve parlak duvar boyaları ile yüzey hatalarından tamamen kurtulabilirsiniz . Günümüzün trendlerine uymak isterseniz yalın ve endüstriyel havasıyla dekoratif brüt beton görünümlü sıvayı binanızın dış cephesine uygulayabilirsiniz. Su bazlı ve silikon katkılı çeşitleri bulunan kiremit boyaları ise yalıtım özelliği sayesinde çatılarınızda güvenilir ve parlak bitişler elde etmenizi sağlayacaktır.

Dış Cephe Kaplamaları, Bina cephelerinizde şık ve estetik çözümler sunan dekoratif dış cephe kaplamaları sayesinde doğanın dilediğiniz renk ve dokusunu yapılarınızın yüzeylerinde görebileceksiniz. Dilerseniz çizgi dokulu, traverten görünümlü kaplama ya da doğal renkli taşlar için mineral dış cephe kaplaması kullanın. Tercih sizin.