Sandeco - Page Banner Mobile Image Sandeco - Page Banner Web Image

EĞİTMENLERİMİZ

San Deco Tasarım Akademisi bünyesinde, eğitmenlerimiz ile tanışın, boya ve ustalık konusunda her türlü sorunuzu danışın.

Sandeco Logo

1

Mitat Sayım

San Deco’da Efekt Boya Master Usta olarak görev almaktayım. 20 yıllık meslek hayatımda programlı ve disiplinli olma prensibi ile ilerledim, bu nedenle eğitimlerde zaman zaman Hababam sınıfının Mahmut Hoca’sıyımdır. Bilgilerimi paylaşmak konusunda her zaman cömert ve işbirlikçi bir yapıdayım. San Deco bünyesinde uygulama işlerinde yurt içi ve yurt dışı projelerde görevler aldım. Renklerle kendimi tanıtmam gerekirse  “Gri” diyebilirim.

2

Mukhlisa Karimova

San Deco’da Efekt Boya Uzmanı ve Eğitmeni olarak görev alıyorum. Tasarımlardaki yenilikleri, trendleri takip edip kendi ürünlerimizle nasıl entegre edileceği üzerine düşünüp atölyede müzik eşliğinde yeni denemeler yaparak çalışmalarda bulunmak her zaman işimi enerji ile yapmamı sağlar. Yenilikleri takip etmek yaratıcılığımı sürekli kıldığından eğitimlerimde de yeniliğe açık olup özgün olma konusunda öneriler sunmayı asla es geçmem. “Kadın işi değil kadın boya yapamaz” diyenlere inat kadın ustalar yetiştirmeye katkı sağlamak benim için mesleğimin en gurur verici yanı olmuştur. Renklerle kendimi tanımladığımda kendime “Beyaz” diyebilirim.