Fikirler, Çizimler ve Çalışmalar Dilediğiniz Duvar Yüzeyinde

0
188

Chalkboard, yani çoğumuza göre nostaljik bir eğitim paneli olan karatahtalar, aslında modası hiç bir zaman geçmemiş, retro görüntüsü, el yazısıyla ve çizimlerle işlenmiş haliyle hayatımızdan neredeyse hiç çıkmamıştı zaten. Ama son yıllarda adeta bir trend halini alan bu yazı ve eskiz alanı, neredeyse zamansız bir dekorasyon öğesi olarak karşımızda.

Hak ettiği ilgi ve değeri evlerimizin içine kadar girerek görmeden önce, klasik duvara monte edilen karatahtalar olarak minik ve sevimli kafeteryalarda karşımıza çıkıyordu. Ne olduysa son bir kaç yıl içerisinde oldu : dekorasyonda işlenmemiş ham malzemeler, nostaljik parçalar ve bunların kullanımında esneklik – yani yaratıcılığın yansıtılmasına olanak tanıma durumu- ön plana çıkmaya başlayınca, yazıp çizebildiğimiz yüzeyleri de mekanlarda bir tasarım unsuru olarak görmeye başladık.

Ofis ve çalışma ortamları ile çocuk odalarında zaten sıklıkla kullanmak istediğimiz, hatta  bir gereklilik olarak gördüğümüz yazı panelleri Toplantı ve Konferans Salonları, Etkinlik Alanları ile Anasınıflarında da kullanılarak, yaratıcılığın ve ifade gücünün sınırlarını genişletiyor.

Çalışma ortamları ve kafe dekorasyonunda günlük notları almak, fikir paylaşımında bulunmak ve beyin fırtınası yapmak, günün menüsünü, ürün fiyatlarını yazmak için daha küçük boyutlu yazı tahtaları hala tercih edilse de, duvaları efektik şekilde kullanmak adına chalkboard boyaları oldukça faydalı bir seçenek. Belirlenen alanda çerçeveleme yaparak istenilen boyutta chalkboard etkisi için San Deco Chalkboard ile güvenilir bir uygulama yapabilirsiniz.

Standart siyah chalkboard efektlerini sıkıcı ve demode bulanlar için, yine San Deco kataloğunun renk alternatifleri sayesinde avantgard dokunuşları çocuk odalarında, kreşlerde, etkinlik alanlarında hatta oturma odalarınıza taşıyabilirsiniz. İçinizde eskiz yapmayı seven bir sanatçı var ise, yaşam alanlarında yaratıcılığınızı ortaya koyarak, dekorasyonda kişileştirmenin keyfini yaşarsınız. Suya ve silinmeye dayanıklı olan Chalkboard duvar boyası, kokusuz ve insan sağlığına duyarlı bir üründür. Tebeşir ile dilediğiniz notları alıp, çizimler yapabileceğiniz bu ürün ile nostaljiyle modern dekorasyonun birleşimini dilediğiniz mekana taşıyabilirsiniz.

Solvent ve VOC içermeyen doğa dostu ve yine insan sağlığına duyarlı bir diğer ürün olan San Deco Writewall ise , 1 saat içerisinde ön kuruma aşamasını tamamlar ve 24 saat sonra da kullanıma hazır hale gelir. Daha çok toplantı alanları ve sınıflarda tercih edilen beyaz yazı tahtası konseptini çalışma odası ve ofislerinizde, geniş yüzeylere taşıma şansını veren bu ürün üzerine marker kullanarak çalışmalarınızı yansıtırsınız. Kullanışlı ve sınırını sizin belirleyeceğiniz duvarlarda, çalışma alanınıza ek bir yüzey ekleyerek, görsel algılarınızı canlandıracak bu modern etkiye sahip olabilirsiniz. Sıradışı dekorasyon fikirlerinde, hayalleriniz ve içinizdeki çocuğun sesine kulak vermek isterseniz eğer, ihtiyacınız olan tek şey sadece biraz cesaret ve San Deco kataloğundan seçeceğiniz yüzey kullanımı sağlayan boyalar olacak.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here