short haircuts for women tabela modelleri kayseri avukat prefabrik ev fiyatları ve modelleri
Kalite Politikamız » SAN DECO

Kalite Politikamız

DEKA BOYA sürekli artan rekabet ortamı içerisinde, yürürlükteki mevzuat şartlarını karşılayan teknolojik ürünleri ile, tüm çalışanlarının katılımı ile müşteri memnuniyetini sağlamaya odaklanmış ürün ve hizmetler sunmayı hedefler.

Kalite Sistem anlayışımız; Müşteri odaklı, sürekli iyileşmeyi amaçlayan, müşterimizin ve çalışanımızın memnuniyetini ön planda tutarak ekonomik ve kaliteli ürünler sunmaktır.

Müşteri memnuniyetinin sağlanabilmesi, ürün kalitesinin arttırılarak devam ettirilebilmesi için mevcut sistem sürekli iyileştirilecektir. Bu da çalışanlarımızın kendi gelişimine olanak sağlayacak, müşteri ve kalite bilincini uygulamaya yönelik eğitim anlayışı ile desteklenecektir.

Mevcut kaynaklarımızı en iyi şekilde değerlendirerek temiz bir çevrede verimli bir çalışma ortamında hatasız üretim yapmak tüm çalışanlarımızın temel hedefidir.”

  • Vizyonumuz: DEKA BOYA’nın vizyonu, toplumun değişen ihtiyaçlarıyla uyumlu, üstün kalitede ürünleriyle hayatımızı renklendirirken yarattığı değerlerle de; tüketiciler, çalışan ve iş ortaklarıyla tüm müşterilerinin memnuniyetini sağlamaktır.
  • Misyonumuz: Ana faaliyet konusu, dekoratif boyalar, koruyucu boyalar ve yapı ile ilgili diğer çeşitli ürünlerin üretimi ve pazarlaması olan DEKA BOYA, kimya endüstrisinin bir alt dalı olan boya sektöründe saygın bir firma olarak etkinliğine devam etmektedir.

GENEL MÜDÜR
Gülperi ODABAŞ