SAN DECO
Mermer Efekti Boya Nedir, Nasıl Kullanılır?

Mermer Efekti Boya Nedir, Nasıl Kullanılır?

Mermer Efekti Boya, deseni sınırlarını zorlayarak ofis eşyalarında, duvar kağıtlarında ve hatta tekstilde dahi karşımıza çıkmaktadır. Mermer efekti boyanın kullanılacak alanı tamamen kişinin ihtiyacı ve zevkine bağlıdır. İster kullanım alanlarından vazgeçmeyen biri olun, istersenizde evin köşelerinde dahi kullanarak modaya tamamen ayak uyduran birisi olun. Hangi tarafı seçerseniz seçin dekoratif boyaile birlikte evinizin havası tamamen değişecektir. Bu dekoratifi kullandıktan sonra şıklığı net bir şekilde yaşamanız oldukça mümkün.

Mermer Efekti Boya

Mermer Efekti Boya, ev dekorasyonundan ofis yaşamına, günlük yaşamdan mimari konseptlere kadar her alanda kullanılabilir. Kullanıldığı mekana zenginlik ve şıklık katma özelliği ile bilenler arasında oldukça meşhurdur. Diğer bir özelliği ise oldukça maliyetli olmasıdır. Zenginlik katmasından ziyade maliyetinin düşük olması oldukça göze çarpmaktadır.

Mermer Efekti Boya Nedir?

Mermer Efekti Boya, yüzeyi, parlaklığı ve hayranlık uyandır dokusu ile birlikte yaşam alanlarında oldukça fark yaratmaktadır. Mermer efekti günümüzde pek çok ofis, ev, cafe, restoran ve otellerin duvarlarını süslemektedir. Yüksek hava alma özelliği sayesinde oldukça sağlıklı olması ile birlikte kesinlik küf ve bakteri oluşturmamaktadır. Hava almaz özelliği sayesinde oldukça dirençli olan mermer efekti, toz ve kirlere karşıda avantajlı konumdadır. Desen tercihinize bağlı olarak kullanacağınız alana eski saray görüntüsü de verebilir, tam tersi modern, çağdaş bir izlenimde yaratabilirsiniz. Desen çeşitleri oldukça boldur. Bu nedenle kafanızdaki ev şeklinimermer efekti boya aracılığı ile ulaşmanız mümkündür.

Mermer Efekti Boya Nasıl Kullanılır?

Mermer Efekti Boya, iç ve dış cephelerde rahatça uygulanabilmektedir. Bu nedenle ilk boyandığı esnada sudan kesinlikle korunmalıdır. Belirli bir süre zarfına aştıktan sonra ekstra tedbirlere gerek kalmayacaktır. Bahsedilen uygulama koridorlara, duvarlara ve tavanlara da uygulanabilmektedir. Eğer bir restoranınız var ise boş olan bir duvar seçip o duvarda bu uygulamayı yapabilirsiniz. Duvarı beton bir görünüme getirin ve ardından otantik süslemeler ile donatın. Sonrasında da o duvarın yanına birkaç masa koyarak müşterilerinizin ekstra ziyafet çekmesine olanak sağlamış olursunuz. Beton görünümlü duvara böyle bir uygulama gerçekleştirdiğiniz için işletmenizin otomatik olarak havası değişir. Tabi sadece bununla yetinmeyip ilave tasarımlar ile işletmenize daha farklı bir hava katabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir