Sandeco - Eşsiz Mekanlar

Sandeco Çelik Spatula

Sandeco Uygulama Görseli

ÖZELLİKLER

Bu çelik boya spatulası ile hem ürün kutusundan malanın üzerine ürün almak için hem de malanın üzerindeki ürün kalıntılarını temizlemek için kullanılabilir. Ayrıca, duvar üzerinde detay uygulamalarda mala olarak kullanıma da uygundur.

Çelik kısmın köşeleri, daha rahat bir kullanım için yuvarlatılmıştır. Böylece ucu keskin ve tehlikeli değildir.

Sapı plastik olduğu için boya spatulası oldukça hafiftir. El ile kolayca kavrama ve hareket ettirme özelliği sağlar. Bu da kullanımını oldukça kolaylaştırmaktadır.

Tüm Sandeco ürünleri gibi, bu boya spatulası da bir ustanın rahatlıkla kullanabileceği şekilde tasarlanmıştır. Uygulama için en uygun olacak malzemelerden üretilmiştir.

Boya spatulasını asabilmeniz için sapında bir delik bulunmaktadır. Paslanmaz çelikten yapıldığı için temizliği çok kolaydır ve uzun süreli kullanıma uygundur.

Tüm macun kıvamlı ürünlerle birlikte kullanıma uygundur. Bu çelik boya spatulası çok amaçlıdır. Hem ürün kutusundan malanın üzerine ürün almak için hem de malanın üzerinde kalan ürün kalıntılarını temizlemek için kullanılabilir.

Kullanım sonrasında spatulanın üzerindeki malzemeler kuruyup katılaşmadan malayı temizlemeniz ve bir sonraki kullanıma kadar temiz saklamanız tavsiye edilir. Spatula paslanmaz çelikten yapıldığı için rahatlıkla temizlenebilmektedir.

Sandeco E-Shop Satın Al