Sandeco - Eşsiz Mekanlar

Sandeco Dekoratif Rulo Granite

Sandeco Uygulama Görseli
Sandeco Uygulama Görseli

ÖZELLİKLERİ

Sandeco, efekt boyalar ile geleneksel boya uygulamalarına yeni bir soluk getirmektedir. Bu inovatif ve trend ürünler ile geniş bir ürün gamına sahiptir. Sandeco efekt boya ruloları ile eşsiz duvarlar yaratılabilir.

Efekt boyaları ve düz boyalarla kullanılabilen Sandeco Dekoratif Rulo Granite, duvarda efekt boya için granit deseni oluşturmak amacıyla kullanılmaktadır.

Macun kıvamındaki boyalar için önce astar uygulanır. Astar kuruduktan sonra farklı bir mala, rulo veya fırça ile duvara boya sürülür. Boya daha yaşken Sandeco Dekoratif Rulo Granite ile boyanın üzerinden geçilir. Böylece, rulonun üzerindeki granit deseni, duvardaki yüzeyde çıkar. Sonrasında boya kurumaya bırakılır.

Düz boya grubunda yer alan likit formdaki boyalarda ise yüzeye önce astar uygulanır. Astar kuruduktan sonra üzerine boya uygulanır. Duvarda boya varken Granite Desen Efekt Boya Rulosu, seçilen düz boyaya batırılarak uygulanır. Eğer granit deseni farklı bir renk ile verilmek istenirse alttaki renkli boya kuruduktan sonra, rulo farklı bir renk boyaya batırılarak duvara sürülebilir. Böylece alttaki renk ile üstteki desen rengi farklı olabilir.

Efekt boya ürünlerinden Beton Deco , Obiante, Travertino, Marmorosso Marmorino gibi ürün uygulamalarında ve düz boya grubu ürünlerinde duvar üzerine efekt verme işleminde kullanılabilmektedir.

Efekt fırçası seçilirken hangi işlemde hangi ürünle kullanılacağı ve fırçanın teknik özellikleri göz önünde bulundurulmalıdır.