Sandeco - Eşsiz Mekanlar

Sandeco Dekoratif Rulo Snake

Sandeco Uygulama Görseli
Sandeco Uygulama Görseli

ÖZELLİKLERİ

Sandeco, efekt boyalar ile geleneksel boya uygulamalarına yeni bir soluk getirmektedir. Bu inovatif ve trend ürünler ile geniş bir ürün gamına sahiptir. Sandeco efekt boya ruloları ile eşsiz duvarlar yaratılabilir.

Yüksek duvarlarda snake (yılan) deseni uygulayabilmek için Sandeco Dekoratif Rulo Snake kullanırken, uzatma sapı ile rulo uzatma mümkündür. Böylece yüksek duvarlarda tüm duvara bir bütün olarak desen verilebilmektedir.

Macun kıvamındaki boyalar için önce astar uygulanır. Astar kuruduktan sonra  mala, rulo veya fırça gibi uygulanacak ürünün uygulama aleti ile duvara boya sürülür. Boya daha yaşken Sandeco Dekoratif Rulo Snake ile boyanın üzerinden geçilir. Böylece, rulonun üzerindeki snake (yılan) deseni, duvardaki yüzeyde çıkar. Sonrasında boya kurumaya bırakılır.

Düz boya grubunda yer alan likit formdaki boyalarda ise yüzeye önce astar uygulanır. Astar kuruduktan sonra üzerine boya uygulanır. Duvarda boya varken Sandeco Dekoratif Rulo Snake, seçilen düz boyaya batırılarak uygulanır. Eğer snake (yılan) deseni farklı bir renk ile verilmek istenirse alttaki renkli boya kuruduktan sonra, rulo farklı bir renk boyaya batırılarak duvara sürülebilir. Böylece alttaki renk ile üstteki desen rengi farklı olabilir.

Efekt boya ürünlerinden Beton Deco , Obiante, Travertino, Marmorosso Marmorino gibi ürün uygulamalarında efekt vermek amacıyla kullanılabilmektedir.

Efekt rulosu seçilirken hangi işlemde hangi ürünle kullanılacağı ve rulonun teknik özellikleri göz önünde bulundurulmalıdır.