Sandeco - Eşsiz Mekanlar

Sandeco Özel Efekt Fırçası

Sandeco Uygulama Görseli

ÖZELLİKLERİ

Sandeco, efekt boyalar ile geleneksel boya uygulamalarına yeni bir soluk getirmektedir. Bu inovatif ve trend ürünler ile geniş bir ürün gamına sahiptir. Sandeco efekt boya ruloları ile eşsiz duvarlar yaratılabilir.

70 ve 120 mm olarak iki farklı seçeneği olan Sandeco Özel Efekt Fırçası, özellikle efekt boyalarda efekt vermek amacıyla kullanılmaktadır.

Özel boyama aletinin sapı ham ahşaptır. Ahşap olduğu için hafiftir ve herkesin kullanımına uygundur. Profesyonellerin hızlı ve dengeli boyama yapabilmeleri için malzemeler özenle seçilmiş ve ürün özel olarak tasarlanmıştır.

Efekt boya fırçasındaki kıllar doğal, farol nikeldir (Fırça ile tutma sapı arasında kalan kısma farol denir.). Fırçayı asabilmeniz için veya düz bir hatta çekebilmeniz için sapında bir delik bulunmaktadır.

Tercih ettiğiniz boya ve efekt türüne göre, efekt boya fırçası kullanımı değişebilir. Örneğin, Sandeco Cometa boyası kullanılırken, bu fırça ile boya yüzeye sürülebilir. Boya, fırçaya alınıyorsa boyayı homojen yayabilmek için fırça çift yönlü kullanılır. Ancak, eğer Sandeco effect Wind gibi bir efekt boyası kullanılıyorsa sandeco özel çift başlı efekt fırçası ile ürün uygulandıktan sonra Sandeco Özel Efekt Fırçası ile verilecek şekil doğrultusunda ürün kumlarını toplamak için kullanılır.

Sandeco Amarsis gibi ürünlerde hem boyayı ilk uygularken hem de perdahlama işlemi sırasında kullanılabilir.

Efekt boya fırçası seçilirken hangi işlemde hangi ürünle kullanılacağı ve fırçanın teknik özellikleri göz önünde bulundurulmalıdır.

Sandeco ürünlerinden;Sandeco Art/Art Velvet, Amarsis, Decorative Finish, Effect Wind, Effect Wind Under Coat, Vivaldi, Atracto gibi ürünler ile kullanılabilir.