Sandeco - Eşsiz Mekanlar

Sandeco Tırtıklı Spatula

Sandeco Uygulama Görseli

ÖZELLİKLER

Sandeco, efekt boyalar ile geleneksel boya uygulamalarına yeni bir soluk getiriyor. Bu inovatif ve trend ürünler ile geniş bir ürün gamına sahip.

Bazı efekt boyalarında, duvar üzerine desen verme işlemlerinde özel efekt vermek için  Sandeco Tırtıklı Spatula kullanılabilir. Bu efekt boya spatulası, metal malzemeden yapılmıştır ve kullanımı çok rahattır.

Tüm Sandeco ürünleri gibi, bu boya spatulası da bir ustanın rahatlıkla kullanabileceği şekilde tasarlanmıştır. Uygulama için en uygun olacak malzemelerden üretilmiştir.

Eşsiz tasarlanmış olan bu uygulama aleti, ürünün son kat uygulama aşamasında kullanılmaktadır. Aynı anda hem malzemeyi duvar üzerine çekmek için hem de diğer tarafı ile ürün daha yaşken desen vermek için kullanılabilmektedir.

Kullanım sonrasında spatulanın üzerindeki malzemeler kuruyup katılaşmadan malayı temizlemeniz ve bir sonraki kullanıma kadar temiz saklamanız tavsiye edilir.

Sandeco ürünlerinden; Travertino, Obiante, Beton Deco, Marmorosso Marmorino, Nostalgie ürünleri ile birlikte kullanıma uygundur.